Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan tudnék iPad-ra játékoka...

Hogyan tudnék iPad-ra játékokat tölteni?

Figyelt kérdés
Appstore-ról próbáltam de minden játék "igényel" iOs-t és nem tudom letölteni.Tudtok olyan oldalt ahonnan ingyenesen lehet ios nélkül letölteni játékokat??
2013. máj. 8. 14:47
 1/10 anonim ***** válasza:

?????

iOS az iPad operációs rendszere. Ha van iPaded is, akkor rajta van.

2013. máj. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
vagy nagyon nem értesz hozzá vagy nem ipadod van... mivel ios van rajta, az az oprendszer.
2013. máj. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok egy zseni ezen a téren az biztos de rá van írva,hogy iPad és mikor le akarok tölteni egy játékot mindig azt írja ki,hogy kell hozzá iOs.
2013. máj. 8. 15:57
 4/10 anonim ***** válasza:
A számítógépedre meg az van írva, hogy PC, mégis Windows fut rajta.
2013. máj. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
És honnan próbálod letölteni egyáltalán? iTunes, böngésző, iPad/AppStore?
2013. máj. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Jézus Krisztus. Ki a tököm ez az analfabéta? Ha ennyire hülye vagy, akkor legalább ne itt kérdez, ahnem használd a google -t, és tanulj!
2013. máj. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
gondolom de is egy 10 éves elkényeztetett fiúcska vagy, akinek apuci anyuci megvette az iPad-ot, bár kajára nem tellik, de amikor az észt osztották, te nem álltál sorba. Dobd ki azt a sz@rt, és menjél legozni, ha ennyire nem értesz hozzá!
2013. máj. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
előző vagyok, elírtam az elején, Te*
2013. máj. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
20:11 csak úgy mondanám hogy nem 10 hanem 16 és lány és ha tudni akarod egyáltalán nem vagyok elkényeztetve.Az iPad-et a volt nevelőapám kapta karácsonyra és neki nem kelett úgyhogy megkaptam.Kérlek ne magadból indulj ki.
2013. máj. 14. 17:19
 10/10 anonim válasza:
nagyon kemély milyen sötétlelkű emberek vannak. valaki kérdez valamit egy olyan oldalon, amit arra találtak ki, hogy azt kérdezz amit akarsz, aztán szerencsétlent szétszedik a hozzászólásokbanxdd ha valaki androidról vált iosre, vagy akármire, akkor sík hülye hozzá, főleg ha alapból nem ért az ilyen készülékekhez. nem baj, legalább az idegbeteg mindenttudók ki tudják magukból adni valahol a szennyet
febr. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!