Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Galaxy Tab 2 10.1? Jó? És...

Galaxy Tab 2 10.1? Jó? És ugye ezen telefonálni is lehet? Szóval tablet+telefon egyben?

Figyelt kérdés
2013. máj. 8. 11:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Telefonálni csak a sim-es verzióval lehet. Nem rossz tab, de van nála sokkal jobb. Egy Ipad2 veri mindenben, mármint használatban, papíron nem tudom.. Mire kellene? Akad néha, a jobb játékok nagyon akadoznak, de még a Subway Surf is.. Netezni jó rajta, a hd videók már nem mennek olyan gördülékenyen pl. Fél év utan.. Összességében egy középszint!
2013. máj. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Előző hülyeséget beszél. Szerintem sem egy jó tab, van nála árkategóriájában jobb is, de nem akad (mármint az Android mikrolagja jelen van a menüben), a játékok viszont egyáltalán nem akadnak, egy Modern Combat 4-et is lazán elvisz, ami talán a legintenzívebb játék mobileszközökre.
2013. máj. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Subway sürgős sajnos nagyon rossz.. Próbáld meg egy ipadon ég és föld!
2013. máj. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Subway-t konkrétan nem tudom, lehet szarul fut rajta, de te azt írtad, hogy kb az összes jobb játék akadozik rajta.
2013. máj. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!