Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ps Vita megéri megvenni? (Lent)

Ps Vita megéri megvenni? (Lent)

Figyelt kérdés
Szóval van egy Ps3-mam, de utazásokhoz nagyon jó lenne egy kézi konzol. A Vita a Ps4-gyel is kompatibilis lesz? A Ps4-re kiadott játékok is menni fognak rajta? A grafikája olyan, mint a Ps3-é, attól félek, hogy a Ps4-es grafikát nem tudja majd hozni. Vagy ez hülyeség, mert fiatal konzol és gondolom 4-5 évre tervezték!

2013. máj. 5. 08:01
 1/9 anonim ***** válasza:
23%
Nem éri meg, mert 100% hogy a Sony a bevételre megy és akkor direkt más lesz a kiadott játék külseje(DVD-je vagy micsoda, az amiben van a játék xD)
2013. máj. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
23%

Te totálisan nem vagy képben a dolgokkal.

A PS3 játékokat sem viszi a Vita. Direkt Vitára vannak megcsinálva bizonyos játékok.

PS4 grafikát nyilván nem tudja majd hozni de a grafika ígyis teljesen jó.

Egyébként én nem venném meg, mert nagyon kevés játék van rá ami jó is.

2013. máj. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, hogy azokat a játékokat amelyeket Ps4-re kiadnak akkor Vitára is lehetséges? Pl. Fifa 15! Azt olvastam, hogy tud olyan grafikát produkálni, mint az új generációs konzolok, csak ebből mennyi lehet igaz? És hogy a Ps4- hez joysticknak is lehet használni egyes játékoknál...
2013. máj. 5. 14:46
 4/9 anonim ***** válasza:

De attól még, hogy a neve ugyanaz az még egy teljesen más játék.

Ha akarják kiadják majd Vitára is csak nyilván kicsit rosszabb grafikával.

2013. máj. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%

Zavaros kérdés de elmagyarázom!:

Fifa 17 is lesz vitára ha psp-re is jött fifa13.... Csak néhány ,mellékszál vagy lebutított változatok jönnek ki vitára inlkább az exkluzívok miatt érdemes rá beruházni. Szerintem érdemes venned egyet de ha ennyire keveset értesz hozzá akkor nem ajánlom....

2013. máj. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
33% :S
2013. máj. 12. 19:36
 7/9 anonim ***** válasza:
79%
Azzal ne törődj, az xbox fanok lepontoztak mert azt írtam az egyik kérdéshez hogy ps3 megéri.,.... Amúgy nekem igazam van még fifa14 is lesz PSp-re akkor a vita is sokáig lesz támogatott......
2013. máj. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A vitát 10 évre tervezték, tehát lehet hogy lesz ps 5 meg csúcsszuper grafika de vitára csak ilyen grafikájú játékokat fognak adni. És mivel annyi időre tervezték gondolom addig játékokat is fognak rá adni (csak hát a grafika mai lesz)
2013. aug. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Sterling450 válasza:
Lényeg: ha kézi konzolt akarsz venni akkor Vitát vegyél. A PS4hez lehet majd használni TV helyett(+ kontroller helyett).
2013. aug. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!