Honnan tudom letölteni a Flower nevű játékot PS3-ra?

Figyelt kérdés
Nemrég vásároltam egy PS3-at. Többek között most meg szeretném vásárolni a Flower nevű játékot, de a PS Store-on már nincs fent. Esetleg nincs más módja annak, hogy megvásároljam valamerre a játékot?

#PS3 #PlayStation #PlayStation 3 #játék vásárlás ps3
2013. máj. 2. 10:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha psn en tuti nincs fent és nincs lemezes változata (amit valószínűnek tartok) akkor sehogy...

Esetleg ha flasheled és cfw-t raksz rá és leszed valahonnan igen

2013. máj. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen, PS Store-ban már csak ez a Journey Collector's Edition van, ami a 3 játékot tartaalmazza, de 6000 ft, nekem nem kell mind a 3... Flash-elni nem fogom egyáltalán, az tuti.


Na mindegy, azért köszönöm!

2013. máj. 2. 22:18
 3/7 anonim ***** válasza:
Megnézed mind a 2 fő storen? UK és USA-n
2013. máj. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

USA Store-ban még kapható, de azt itt gépen próbáltam. Amint rámegyek, hogy "buy download", oldalt vált, és kiírja, hogy a kért oldal már nem elérhető. Nem értem...

UK-n nincs fent, ez biztos.

2013. máj. 3. 12:34
 5/7 A kérdező kommentje:

Azóta rájöttem, mi lehet a probléma. Eleve Mo.-t adtam meg, mint region/country-t, aztán megpróbálkoztam azzal, hogy nyitok egy új profilt, de ezúttal UK-t adom meg regiónak. És úgy léptem be a Store-ba. Ott, minden más. Több termék van fent, több letölthető cucc, és sokoldalúbb. Minden más, mint a másik felhasználónév alatt... Lehet minden ország külön Store-al rendelkezik a PSN oldalon belül? Nem értem, de az UK-s reg alatt ott a Flower, és sok olyan cucc is, ami a Hungarian region alatt nem volt. Csak nem HUF-ot kér érte, hanem fontot.


Meglepő...

2013. máj. 3. 19:40
 6/7 anonim ***** válasza:
Azért írtam hogy nézted-e a UK vagy USA store-be legtöbb országnak külön store van magyar szokás szerint kalap szar :D
2013. máj. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

És igen, tegnap erre én is rájöttem, csak nem fogtam fel eddig, hiszen ki gondolná, hogy Mo.-nak is van? Mikor eleve arra ösztönöz, hogy helyes adatokat adj meg.


Mindegy. A megoldás az, hogy olyan reg-et kell csinálni, ahonnan rendelni akarsz. Esetemben UK-sat.

Szóval most már van egy magyar (ami ahogy te is említetted, egy kalap szar), és az angol.


Mindenesetre köszönöm a segítséget!

2013. máj. 4. 08:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!