Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mennyibe kerül a playstation2...

Ati595 kérdése:

Mennyibe kerül a playstation2 játék konzol?

Figyelt kérdés
2013. máj. 1. 15:04
 1/4 anonim ***** válasza:

A vékony gépek használtan 12-14 ezer körül mozognak chipelve. A vadiújak pedig 18 ezer körül vannak állítólag, de pontosan azt nem tudom.

A vastag gépeket már nem árulják újonnan de használtan 15 ezer körül vannak, és alkatrész sem drága hozzá, mert szerencsére annak a gyártásával még nem álltak le.

2013. máj. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Hát szerintem várj egy kicsit ezzel ,mivel hamarosan december környékén jön ki a PS4 és akkor a PS3 ára le fog menni 10.000FT-al legalább. Szerintem akkor ruházz be egy PS3-ra :)És manapság a PS2-esek amit te szeretnél használtan vannak ...Nem gyártanaka újat sajna , de ha te még mindig használt PS2-öt szeretnél az kb 15.000Ft körül van

[link]

Ha kell még segítség írj privibe :)

2013. máj. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen a kommenteket
2013. máj. 1. 15:22
 4/4 anonim ***** válasza:

Azért tudsz venni vadi újat is.


[link]

2013. máj. 2. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!