Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért dob ki az ipad a faceboo...

Miért dob ki az ipad a facebookból?

Figyelt kérdés
5 percenkent egyszer csak fogja magat es bezarja a fb alkalmazast, es megorulok tole. Ez mitol van?

2013. ápr. 26. 22:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy ideig nekemis ezt csinálta, még mindig szokta de már ritkábban. Nemtudom mitől lehet de ez engem is érdekelne:)
2013. ápr. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hanyas iPad? Mert nekem iPad 1 van és az a Safariból meg App Store-ból szokott kidobálni 10 percenként. A játékok nagy része el sem indulnak(vagy ha igen akkor akadozik)...hulladék az egész,már bánom hogy 2010-ben megvettem
2013. ápr. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
IPad 4 es 4 honapos.. De csak a facebol dob ki erdekes modon, a tobbi progi siman fut rajta
2013. ápr. 27. 21:36
 4/4 anonim válasza:
Nekem egy 3hónapos iPAD minim van,néha engem is kidob,de csak a Facebookról,engem is idegesít!De nemtudom miért...
2013. nov. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!