PSP, vagy egy erős tablet?

Figyelt kérdés
Vásárlás előtt állok, és mivel nagyon szeretek játszani, egy PSP 3000 és egy Archos Gamepad (2 magos erős tablet gombokkal felszerelve [link] között gondolkoztam el nagyon, melyik éri meg jobban, de nem tudok dönteni. Ti melyiket választanátok, és miért? A válaszokat előre is köszönöm.

2013. ápr. 21. 16:48
 1/5 anonim ***** válasza:

PSP-m volt, tabletem van, szóval tudok véleményt mondani mindkettőről.

PSP az idejében nagyon jó dolog volt, pár nagyon jó játékkal, jól össze volt rakva, minden jól ki volt találva, de már 2013-ban hanyagolnám a helyedben. Bár ha még sosem volt akkor lehet jó lenne, az biztos, hogy nekem nem hiányzik.

Egy tablet játék szempontjából sem rossz, viszont egy tableten minden mást is meg tudsz csinálni. Filmet nézni, netezni, szöveget szerkeszteni, stb.

De ha csak a játék a szempont, akkor is tabletet mondanám. PSP egyetlen előnye a játékfelhozatal, ami tényleg kiváló.

Tabletre is van pár komolyabb játék, Modern Combat, Shadowgun, stb, de ezek olyanok, hogy lehet végig sem viszed, mert hiába jó, nem maradandó.

Míg PSP-n egy God of War, Metal Gear Solid, Final Fantasy, vagy sorolhatnám sokáig egy igazi játékélmény.

2013. ápr. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Az az igazság, hogy engem annyira ezek a mai szuper grafikájú androidos játékok nem nagyon izgatnak. Igazából a GTA 3 és a Vice City azok, amik nagyon tetszenek, és viszonylag erősebb hardware kell hozzá. Láttam, hogy androidra is el kezdtek fejleszteni PSP emulátort, bár még igen csak gyenge. Na mindegy, akkor egyenlőre 1-0 a tablet (Archos Gamepad) javára.
2013. ápr. 21. 18:14
 3/5 anonim ***** válasza:

#2


GTA PSP-re is van, ráadásul mindegyik jól is sikerült, és ha tényleg nem a grafika számít, akkor PSP, hisz a játékok minősége sokkal jobb.

2013. ápr. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

PSP.Annyival nem értek egyet az első válaszolóval,hogy psp-n is lehet filmet nézni,internetezni és zenét hallgatni.

PSP jobb puff ennyi.Amúgy attól függ hogy mire használnád.

Ha játék vagy skype:PSP

2013. jún. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Inkább vegyél JXD terméket. Amiket ajánlok: JXD S7300, JXD S7800, JXD S5800, JXD S5110b. Google a barátod nézd meg az árukat és nézd meg hogy van-e Magyarországon ;)
2014. máj. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!