Melyik a jobb kamera?

Figyelt kérdés

Üdv!

Egy árkategóriában (60-85 ezer forint) találtam három jó ár/érték arányú kamerát, viszont a három közül nem tudom, melyik a legjobb.


Panasonic HC-V500, Canon Legria HF-R406 vagy Sony HDR-CX220E?


A panasonic kevés fénynél, rosszabbul vesz, viszont van benne led segédfény, illetve a lencséje is nagyobb látószögű, ennek a legnagyobb a zoomja, LCD-je 3 colos, nagyon jó az optikai stabilizátora és tud 2D --> 3D konverziót.


A sonynak jobb a képe, és nagyobb felbontású fényképeket készít, a lencséje nagy látószögű, de kevés fénynél ez sem a legjobb, optikai zoomja kevesebb, LCD-je is kisebb, optikai stabilizátora nem túl jó.


A Canon 35 Mbps-el vesz fel MP4-ben, így nem kell konvertálgatni, optikai stabilizátora neki is jó, képe is szép, esti felvételekhez ez a legjobb, LCD-je 3 colos, lencséje nem olyan nagy látószögű, zoomja is jó elég nagy.


(Amiket leírtam, lehetnek tévesek, innen-onnan szedtem össze az infókat a kamerákról.)

Ti melyiket vennétek?


2013. ápr. 21. 12:52
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!