Hogy tudok ip-t váltani? Tudom ezt már kérdezték páran de nekem egyik megoldás se jött be és sajna ne is értek ehez.

Figyelt kérdés
elvileg ha dinamikus ip-m van akkor kihúzom és visszadugom a rútert, már meg is változik az ip, de ez nálam nem következett be szóval szerintem nem dinamikus az ip-m. mit lehet kezdeni egy nem dinamikus ip megváltoztatására?

#ip #IP cím #dinamikus #dinamikus IP #válatoztatás #ip cím megváltoztatás
2013. ápr. 18. 19:51
 1/3 anonim ***** válasza:
VPN, bár az is csak egyszer működik.
2013. ápr. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha csak egyszer akarod megváltoztatni, akkor esetleg lehet kérni a szolgáltatótól, de ha sokat akarod váltogatni, akkor proxy-t kell használni vagy ip váltó progikat (ezek is proxykkal váltják). Firefoxhoz vannak proxy kiegészítések. De letöltésre ezeket sem nagyon lehet használni, mert az olyan proxy nagyon ritka, ami nagy fájlforgalmat megenged. Ha letöltéshez kell, akkor sok dolgot nem tudsz tenni.

De igazából az a kérdés, hogy miért akarsz ip-t váltani.

2013. ápr. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

mert bannoltak esl vs-ről fov changerért mw3ből.

csak egyszer szeretnék ip-t váltani, elég az nekem, és ezt pénzért csinálja meg nekem a szolgáltató?

2013. ápr. 18. 20:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!