PlayStation 3-as játékot tényleg átlehet írni PSP-re?

Figyelt kérdés
láttam youtube-on videókat, hogy ilyen olyan PSPre valójában nem kiadott játék PSP-n, meg haverom is mondta, hogy lehet... ez igaz?? és ha igen akkor hogyan?? :O

2013. ápr. 13. 23:34
 1/5 anonim ***** válasza:
persze meg tetrisre is
2013. ápr. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen lehet de csak akkor ha gépeden cfw-van... és hogy mondjam bonyolult mint állat :D [bár lehet h csak szerintem]


Ps2 játékot is át tudod már írni... ps3ra


Ha kell infó írj privátot adok linket de ha ofw van a gépeden akkor felesleges (ha csak nem flashelteted ki XD)

2013. ápr. 14. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

jah lol sry félre olvastam este...

Ps3-as játékot pspre te az életbe nem fogsz átírni... Ps1 est viszi...Ps2 (talán lesz emu valamikor talán nem bár szerintem nem)...de ps3at tuti nem....


Psp játékot tudsz ps3on játszani fordít va nem megy...

Nem toom mit láttál lehet remote-playen keresztül láttad

2013. ápr. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vagy remote play-t láttál, de az sem nagyon létező és működő funkció, vagy csak szimplán kamu videót, valamiért tele van a net ilyenekkel
2013. ápr. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem!
2013. ápr. 16. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!