Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox 360-ra lehet csatlakozni...

Xbox 360-ra lehet csatlakozni FTP-n keresztül úgy hogy az alap dashboardot/menüt meghagyom?

Figyelt kérdés
Több megoldást is olvastam a neten, de mindegyik egy másik dashboarddal ment és én nem akarok telepíteni mert eleve nem tudom, hogy a mostani használható lesz-e másodszor nem tudom hogy kell(bár ennek utána tudok járni).

2013. ápr. 12. 19:31
 1/5 Nosco ***** válasza:
FTP-s kapcsolatot csak RGH-s géppel tudsz csinálni. Eredeti gyári állapotu géppel nem fog menni.
2013. ápr. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Chippelve van.
2013. ápr. 12. 19:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Xboxot nem csippelnek... Flash vagy rgh. Ha rhg van rajta akkor amit kiir ipét beirod ftpbe és xbox név és jelszóval eléred.
2013. ápr. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Flasheltre gondoltam csak összekevertem. Akkor azzal nem is lehet megoldani?
2013. ápr. 12. 22:20
 5/5 Nosco ***** válasza:
Azzal nem. Ott dvdt kell irogatni. Ezért jobb az RGH.
2013. ápr. 14. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!