Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen tabletet vegyek? Többi...

Milyen tabletet vegyek? Többi lent.

Figyelt kérdés

Max 60.000.

Min 8-as kijelző

Nagy tárhely

Jó proci

Legalább elsőkamera

Leginkább netezésre és játékra használnám.


2013. ápr. 12. 19:25
 1/7 anonim válasza:
BluePanther Voyager S+ nekem ilyenem van és szerintem tökéletes.
2013. ápr. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 eNerdzsy ***** válasza:

Ellentmondás van a kérdésben:

Tablet vs. "jó proci" és "játékra használnám".

A tabletek passzív hűtése ezzel nem kompatibilis.

2013. ápr. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Előző:


hülyeségeiddel máshova menj. Oké, egy tablet sem nyújtja egy Ivy Bridge proci teljesítményét, de ez nem is asztali gép, és nem is Crysis 3-mal akar rajta játszani senki. Hülyeség PC-hez hasonlítani, ahhoz képest természetesen tényleg szar az összes mobil proci, de ha van eszünk, és nem hasonlítgatunk semmit semmihez, akkor van pár elég komoly hardver már. Játékra meg természetesen nem olyan jó, mint egy konzol vagy PC, de van rá pár nagyon jó logikai, ügyességi, unaloműző játék, meg pár komolyabb 3D-s is, ami joystick-kal egész durva játékélményt tud nyújtani.


Egyébként a feltételeknek egy tablet sem felel meg.

Vagy drágább, vagy csak 7"-es (ami egyébként szerintem jobb méret, mint a 8").

7"-esből is ha a lehető legjobbat akarod akkor 70k-ért Nexus 7, de ez drágább is, és a kijelző sem 8"-es.

Galaxy Note 8.0 már 8"-es, de az simán lesz 100k is (még nem ismert az ár, ha nem is 100, de 85-90k).

Esetleg 10"-es tabletek közül Wayteq xTab 100dci, ez úgy tudom 50-60k-ba fog kerülni, 10"-es kijelző, korrekt hardver, stb.

2013. ápr. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Használtan érdemes most venni HP TouchPad-et , ár-érték arányban a legjobb 9,7" gép ennyiért.


Spec:

-Qualcomm APQ8060 Snapdragon 2x1.2ghz ( stabilan bírja a 1.8ghz-t )

-1gb Ram

-Adreno 220 GPU

-Li-Ion 6300 mAh Akksi ( 10 óra folyamatos wifis netezést simán bír)

2013. ápr. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
u.i: 40-50.000ft körül mennek a szép darabok.
2013. ápr. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ha teheted ink [link] válaszd ezt :
2013. ápr. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#4


Nem vennék olyan tabletet, aminek csak 1024x768-as a felbontása, pláne nem 10"-eset.

Illetve a webOS miatt is felejtős.

2013. ápr. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!