Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Dell laptopom van és ráejtette...

Dell laptopom van és ráejtettem az üvegemet amiben tea volt, és belefolyt. Volt már szervizben, de hangja az nincs. Mit lehet ilyenkor tenni? Mert nekem azt mondták a szervizben, hogy ez már komolyabb műszaki hozzáértést igényel.

Figyelt kérdés
2013. ápr. 10. 18:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen szervizben volt akkor?
2013. ápr. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha az eszközkezelőben nincs felkiáltójel akkor biztos elment az alaplapon a hang kártya és azért mondták. Vagy igy marad vagy ráköltesz egy vagyont.
2013. ápr. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"nekem azt mondták a szervizben, hogy ez már komolyabb műszaki hozzáértést igényel."

Akkor most szervizben volt, vagy napköziben?

2013. ápr. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
azt írja, hogy nincs csatlakoztatva..:/nem lehet olcsóbban megúszni?csak mert a szüleim költöznek ki Írországba, és nem fogok tudni velük beszélni skype-on sem:/ezért lenne fontos..
2013. ápr. 10. 18:58
 5/5 anonim ***** válasza:

Amíg nem tudjuk mi a hiba, elég nehéz lenne ilyesmiről beszélni.

Lehet venni külső hangkártyákat 10 ezer körül (vagy inkább fölött), de kérdés, hogy mi számít neked olcsónak.

2013. ápr. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!