Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » LCD tévé képernyőjét hogy...

LCD tévé képernyőjét hogy lehet tisztítani?

Figyelt kérdés
2008. jún. 12. 23:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet venni LCD képernyőre való tisztítószert.
2008. jún. 13. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Vagy van egy mikroszálas törlőkendő, én fényképezőgéphez vettem meg szemüveghez, ehhez csak tiszta víz kell és minden ilyen kényes cumóhoz jó.
2008. jún. 13. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%

ablaktisztitóval lemosod,végén meg desztilált vízzel itatott ronggyal ,hogy ne maradjanak rajta a törlési foltok meg szöszök.

ennyi,és megsporoltál 2000 ftot,ugyanis ennyiér is van lcd tisztító

na cső

2009. febr. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Eszedbe ne jusson ráfújni az ablaktisztító az lcd-re. AMi egyébként a haszn. ut-ban benne is van. Vagy megveszed a szemüveg, kontaklencse, vagy lcd tisztító folyadékot, vagy veszel mikroszálas törlőkendőt amihez csak víz kell és kész. Optikusnál lehet kapni, olyan törlőkendőt, amit a szemüvegekhez árulnak, az is jó rá.
2009. febr. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
60%
érdekes,több éve már igy tisztítom a tft monitorom és semmi baja
2009. febr. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű, hogy akkor már tönkrevágtad a szűrőket rajta előttem szóló, de mivel ez nem látható, így fel sem tűnik neked. Majd hosszú távon a szemed látja kárát. Nem véletlen van benne a haszn. ut-ban hogy ne fújjál rá vegyszert. Kivéve amit kimondottan erre gyártottak, vagy a sima víz.
2009. febr. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!