Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szeretnék wii-t de nem tudom,...

Szeretnék wii-t de nem tudom, hogy kompatibilis-e a TV-mel Szerintetek az?

Figyelt kérdés
Sony Trinitron KV-21T1K tévénk van.A baj az,hogy a wii-nek 3 csatlakozó hell-ezen meg csak 2-t látok elől.Remélem tudtok segíteni és köszi a válaszokat előre is.

2013. ápr. 8. 17:21
 1/6 anonim ***** válasza:
a wiin azért van 3 kimenet mert 1 video és két audió a stereo miatt, ha csak 1et dugsz be akkor mono hangzása lesz
2013. ápr. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A wii-nek alapesetben 3-as rca kimenete van. Azaz video-bal hang-jobb hang. De, tartozik hozzá egy rca-scart átalakító is. Ha nincs a tv hátulján rca bemenet, akkor jó lesz a scart is. Úgy olvastam az van rajta. Remélem hamarosan új tagot üdvözölhetek a wii tulajok körében :D bármi kérdésed van, keress meg privátban nyugodtan, ha tudok, szívesen segítek :D
2013. ápr. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat,egy hozzáértő ismerősöm még azért megnézi és ha jó akkor lesz wii-m :)
2013. ápr. 9. 16:14
 4/6 A kérdező kommentje:
az a kérdésem még hogy a tv-m hátulján van scart csatlakozó de már be van dugva bele valami.vagy elég csak az egyik audoi van bedugva attól még hang és kép is van csak a fél hangszóróból szól a zene?
2013. ápr. 9. 16:17
 5/6 anonim ***** válasza:
kicsit lehet fura lesz a hangzása(átlag embernek nem feltűnő), nem csak a feléből fog szólni mivel a tévéd alapból csak a monon hangzást tudja
2013. ápr. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 pekkerke ***** válasza:
vegyél scart elosztót az extremedigitalban én is vettem [link]
2013. ápr. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!