Coleman5324 kérdése:

Mit tegyek melyiket vegyem?

Figyelt kérdés

concord speed tab, wayteq xTab 70 dc vagy 700dc?


Spedről nagyon sok rosszat halottam eddig főleg a töltési idő borzalmas (10óra) illetve a szerelés minősége is gagyi ahogy olvasgattam!


70dc-ről annyit olvastam futtában h a wifivel gondok vannak illetve aki frissítette a JB-re annak voltak fagyás gondok, memória eltünt hasonló dolgok!


A 700dc ben pedig a4Gb tárhely riaszt el hiszen az android magában java részt le is foglalja!


Mit tegyek melyiket válasszam, tapasztalatokat is várok, illetve tudtok inkább egy másik tabot ajánlani ami ebben a kategóriában van de mégis jó és megbízható?


2013. ápr. 8. 07:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha egyik se tetszik igazán akkor nem értem minek ezekből akarsz választani. Nekem speciel egyik se kéne. Ha nem létkérdés nálad a tablet akkor gyüjtsél még hozzá és vegyél normálisabbat,mert gondolom nem egy évre veszed és ha már veszel akkor rendeset.
2013. ápr. 8. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
az a heéyzet h most nagyon kéne egy tablet, tetszeni mindegyik tetszik csak a hibái elgondolkodtatnak h melyiket is vegyem ezért kértem volna tanácsot h ti mit tudtok róluk esetleg tapasztalatból vagy tudtok egy másikat ajánlani?
2013. ápr. 8. 08:26
 3/4 anonim ***** válasza:
3 éve használok egy 70dc-t, és eddig semmi baja nincs, elégedett vagyok vele!
2013. ápr. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ismerem nagyon jó kis gép, tavaj vettem egyet de elejtettem és megrepedt a kijelzője.... szervíz 25ezerért cserélné ezért akarok most egy újat venni inkább
2013. ápr. 8. 10:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!