Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Egy Sony MDR-XB700 fejhallgató...

Metemer kérdése:

Egy Sony MDR-XB700 fejhallgató vásárlását fontolgatom, tud bárki jobbat ajánlani?

Figyelt kérdés

Olyan fejhallgatót keresek, amit zenehallgatáshoz használnék, a játékok hangja kevésbé fontos számomra, továbbá ami nem rányomódik a fülkagylómra, hanem körülveszi azt.

A szempontok, melyeket figyelembe vettem az ára, a specifikációi, a basszus, a tisztasága és hogy OLYAN BAROMI HANGOS LEGYEN MINT AMILYEN HANGOSAN MOST EZT ORDÍTOD A FEJEDBEN!!!!, tehát, szerintem minden, amit csak lehet, és ehhez a füleshez jutottam.

Azt szeretném tudni, esetleg akinek ilyenje van, az elégedett-e vele, illetve, hogy tudtok-e esetleg ajánlani olyat, ami ennél szerintetek jobb valamilyen szempont(ok)ból.

és még egy dolog: Nem szeretem azt, pl. vezetéknélküli fejhallgatóknál, hogy a kábelét ki lehet húzni belőle. Látom, hogy ennek előnye, hogy ha elromlik akkor ki lehet cserélni, viszont valószínűleg én vagyok a béna, de egyszerűen 3 percenként kihúzódik, leesik a földre, lehajolok, beverem a fejem az asztalba, aztán sírok a hülyeségemen, meg azon hogy megalázott egy kábel...


Infó a fülesről:


Sony MDR-XB700


Ár: 10 000 Ft (E-bay)

Frequency Response: 3 - 28 000 Hz

Sensitivity: 106 dB/mW

Impedance: 24 Ohm

Kábel hossz: 1,2m(ez nagyjából az egyetlen gyengepont amit találtam)

Átmérő: 50mm

Design: Ear-cup


Egyébként a zene amit hallgatok ritkán tartalmaz szöveget, de nem is Dubstep, hanem játékok, filmek zenéit szoktam hallgatni, ha együttes nevet kell mondanom, akkor Two Steps From Hell, ha számot akkor Winterspell, és olyan hangosan szeretném, hogy az se érdekel, ha 10 év múlva már siket leszek, viszont pénznek annak híján vagyok. (persze 10.000 Ft sem olcsó, de hosszú távra tervezek, nem 1 év alatt elrontani, meg ha megtörik benne 1 helyen a kábel kidobni.)

No ez jó hosszúra sikerült, de folyton regényt írok, elnézést ezért, és köszönök minden választ.



2013. ápr. 2. 01:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Pár dolog, amit nem árt tudnod:


1. Sok fejhallgatót és fülhallgatót hamisítanak

2. Ebayen sok a hamisított fül/fejhallgató

3. Ez a fejhalgatók 40k-ba kerül, használtan is minimum 30k


Nem tudom ebből sikerül-e összerakni, ha nem, akkor kis segítség: ez egy hamisított fejhallgató.


Egyébként az eredeti nem lenne rossz, bár nem valami kényelmes és nem olyan kiemelkedő, 40k-ért Audio Technica ATH-M50 sokkal jobb, a 10 ezres hamisított pedig természetesen nem éri meg.

10k körül vagy valamilyen Superlux, vagy Beyerdynamic DT235, vagy Creative Aurvana Live, fejből ennyit tudok most mondani.

2013. ápr. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Valóban hamisítvány sajnos, az eredeti pedig tényleg majdnem $200, tehát úgy néz ki néhány 'tier'-rel lejebb kell, hogy ereszkedjek, és most az Audio-Technica ATH-M30-on gondolkodok, ami viszont elvileg Tényleg 10.000 Ft ($40) és valószínűleg inkább Amazon-ról fogom rendelni, mert így már nem tűnik túl megbízhatónak az E-bay.

Köszönöm a választ, további ötletek, gondolatok, nyugodtan jöhetnek.

2013. ápr. 2. 20:08
 3/3 anonim ***** válasza:
istenem hamisított gondolom a 20000 FT-os árából indult ki az első és egészen eddig az egyetlen válaszoló csak nézte volna meg hogy a két bolt az Árukereső.hu oldalon mindkét bolt SONY márka bolt nehezen hiszem hogy pont ezért hamisított mivel bejegyzett márkabolt ezért nem fognak hamisított SONY Fejhallgatókat árulni hogy aztán lebukjanak és bezáratnák emiatt az egész boltot egyszerűen ott annyiba kerül ennyi. csak egy példa mondjuk most akarsz venni egy másik SONY Telefont és meglátod a SONY Xperia Z3+-t az újgsm.hu-oldalán mondjuk 2 ét év garanciával majdnem 137000 FT ért,és körülnézel más boltokban és megtalálod ugyan azt a Telefont mondjuk 10000 FT-al többért akkor szerinted a drágább az eredeti az olcsóbb meg hamisítvány abba nem gondoltatok még bele hogy mondjuk az egyik bolt olcsóbban tud hozzá jutni mint a másik és ezért olcsóbban is tudja eladni ugyan azt a terméket ha Márka Boltból vásárolsz ott nem veszel Hamisítványt ez egészen biztos mint ahogyan az is hogy Mondjuk a Telecomtól sem veszel Hamisított Telefont. Ha ezért vetted meg egy másik boltból jóval drágábban kérdező akkor jó nagy butaságot csináltál
2016. febr. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!