Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik fényképezőgép a jobb?...

Melyik fényképezőgép a jobb? Nem tudok választani.

Figyelt kérdés

A gép csak hobbi fotózásra kellene. Inkább tájképek, természetképek. Nem értek a gépekhez, csak szabadidőmben fotózok. Két gépet néztem ki; 1. Fujifilm FinePix S2800 2.Olympus SP-620 UZ. Melyiket vegyem meg. Előnyök, hátrányok, esetleg tapasztalatok?

Vagy ha tudtok valami tuti gépet ajánlani azt nagyon megköszönném! Max. 40ezret tudok rászánni. (de az már nagyon a felső határ)


link: [link]



2013. márc. 31. 20:03
 1/2 anonim válasza:
szerintem a második többet tud.
2013. ápr. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem S2850 van.

Video sajnos "hangos", ahogy fókuszál,de nem vészes.

okos kis cucc, sokféle beálíltással. Picit lassú, de ha nem egy szaladozó gyereket akar fotózni az ember tökéletes (Írtad hogy tájkép, stb)

4db AA elemmel, vagy akkuval megy.Nekem akkuk vannak benne, sokáig bírja,Makro mód tökéletes, felbontása,, zoomja is nekem megfelel.

Euronicsban ezt ajánlották nekem a 40ezres határig. Ezt vettem, nem bántam meg.

2013. ápr. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!