Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan lehet látni a inect...

Hogyan lehet látni a inect által kivetített fényt (pontokat)? (több lent)

Figyelt kérdés
Láttam a paranormal activyti 4-ben, hogy elindították az xboxot és a kinectet, utána belenéztek egy másik kamerába és látták azokt a kis pontokat amiket a kinect kivetít. Én is kipróbáltam de nem sikerült. Lehetséges ez, ha igen akk hogy?

2013. márc. 24. 22:31
 1/7 A kérdező kommentje:
Inect=kinect bocsi.
2013. márc. 24. 22:34
 2/7 anonim ***** válasza:
Infravörös sugárzást bocsát ki, amit természetesen csak infrakamerával lehet látni
2013. márc. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És mennyibe kerül?
2013. márc. 25. 17:22
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]


De mi értelme ennek?

2013. márc. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nem kell ide semmi ,fogod és kiveszed a vebkamerádból az infra szűrőt vagy akármelyik kamerádból és kész az infra kamera azzal talán látod. A szűrő egy zöld üveglap a lencsék előtt vagy után .
2013. márc. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi csak kíváncsi voltam.
2013. márc. 28. 13:56
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem minden kamerában van infra szűrő. A telefonok nagy részében nincs. A távkapcsolókat így is szokták ellenőrizni, hogy működik-e. (A sport kamerám is látja az infra fényeket.)
2015. febr. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!