Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért van, hogy akár 1800kb/s...

Miért van, hogy akár 1800kb/s mal is tudok filmet letölteni, de vissza max 22kb/s mal megy?

Figyelt kérdés
Ezen tudok valahogy állítani,mert eddig nem jött össze!
2009. szept. 17. 19:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha torrentezésről van szó, akkor ez attol lehet hogy kevés a letöltő vagy a sok letöltőnek csak kis sebességű internet hozzáférése van. Ha meg nem, akkor esetleg a szolgáltatóval kell konzultálni. Javaslat: húzd ki a modemet pár percre a 230 Voltból és utána dugd vissza és talán jó lesz.
2009. szept. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Jelenleg 10en töltenek le tőlem és 9,9kbal megy.

Azért ennyire lassúak nem lehetnek.

A szolgáltatónál néhány hete váltottam erre a nagyobb csomagra,addig is csak így ment.

A kihúzást már próbáltam,de semmit nem gyorsít!

Egyéb ötlet?

2009. szept. 17. 20:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor esetleg cseréld le a torrent klienset valami másikra. Utorrentet sokan ajánlják, és frissitsd fel újabb verziójúra. Én momentán Bittorrentet használok és eddig nem volt bajom vele. Tapasztalatom viszont az, hogy az utorrent jobban seed-el vissza dolgokat.
2009. szept. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Esetleg lehet úgy is játszani hogy ha több torrented van ami állapota seed, akkor egy párat stoppolj le vagy szüneteltesd, hogy a leglényegesebb dolgok menjenek vissza valamivel gyorsabban.
2009. szept. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!