Milyen tablet való nekem?

Figyelt kérdés

Ha bemmennék egy "tabletboltba", valószínűleg így mutatkoznék be:

Jó napot kívánok, XY vagyok, totális analfabéta, a tabletet valószínűleg csak nettre használnám, semmi másra. Mit ajánl?

Bővebben, az a lényeg, hogy laptopra nincs pénzem, a mobil meg kényelmetlen, de elég gyakran kell (kell, nem csak lógok rajta) netteznem. Lehetőleg 30.000 alatt. Most lesz a születésnapom, és mivel ez nem olyan olcsó dolog, ha muszáj simán bedobok egy 10ezrest. A többi meg egy szülő + nagyszülő ajándék lenne. Mit mondtok?


2013. márc. 24. 12:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Concorde Tab Speed vagy Wayteq xTab 70dci.

De ezt már nem elsőnek kérdezed meg, nem?


Wayteq-ről itt olvashatsz egy részletes cikket:

[link]


De ez még ICS alatt készült, Jelly Bean még 1 hónapon belül érkezik rá, ami azért dob majd rajta egy kicsit.


Concorde meg még úgy tudom nem jelent meg, csak pár héten belül, szóval arról még nincs cikk.

2013. márc. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
most kérdezem először, de köszi :)
2013. márc. 24. 13:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!