Jók a myaudio tabletek?

Figyelt kérdés

2013. márc. 23. 16:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Olcsó húsnak hig a leve.
2013. márc. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 smallR válasza:
Nem feltétlen "hig a leve." Én csak jót olvastam róla ! árhoz képest meg annyit tudok mondani egy "drága pl samsung tablettárából már laptopot veszek inkább annit nem ér az egész. inkább akkor már ez az olcsó, vagy ha drága akkor már laptop.
2013. márc. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia,nekem is MyAudio 908A series 9-em van..és hát.. mit mondjak, nem az igazi.. tehát arra gondolok ,hogy ott vagyok a főképernyőn, és magától lapoz a képernyők között,megnyit mindent.. ok nélkül ,,Kattintgat mint ha én nyomkodnám" és nem tudok neki mit csinálni-.-


esetleg ötlet?


56ezerért vettem még tavaly

2013. márc. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia nekem MyAudio tabletseries 7 em van és nagyon jól működik!és az ára is kedvező!20.000Ft-ért lehet olyat venni legalább is én annyiért vettem de lehet 35.000 vagy 30.000 pontosan nem tudom a mostani piaci árát!
2013. ápr. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!