Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen tablet pc-t ajánlanátok?

Milyen tablet pc-t ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Egy középkategóriás, 'mindent tudó' modellre gondoltam.

+ Hallottam olyan készülékről (myaudio) amin tv adást lehet fogni. Igaz ez? Hogyan működik? és ez más pckre is vonatkozik?


Előre is köszi a válaszokat. :)



2013. márc. 23. 16:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Myaudio?? Felejtsd el! Szar az egész!

Prestigiot vegyél, azok a legjobbak akksiban is, teljesítményben is, tudásban is. Igaz hogy 2x annyi mint egy myaudio 45 és 60 között mozognak kb de sokkal megbízhatóbb! Az ilyen samsung TAB-okat meg felesleges megvenni,mert ott csak a márkanevet fizeted meg, ugyanazt tudja a Prestigio is!

2013. márc. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Prestigiotól se kell összeszarnod magad...
2013. márc. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azért írom neked ezt, mert a myaudioval énis rácsesztem 3x is ! Szerintem neked sem ér ennyit hogy idegeskedj vele...
2013. márc. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igazad van, a Prestigio sem a legtutibb, hisz nem egy Nexus! Dee a myaudiohoz képest igenis sokkal jobb! Volt már Prestigio PAP Multipad tabod ? Vedd meg vagy próbáld ki és utánna alkoss véleményt,meglátod nem fogod földhözvágni! :D
2013. márc. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tv műsort ezekkel nézhetsz A MyAudio valami internet Tv-vel van, nem tudom ,hogy működik. [link]
2013. márc. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

akkor myaudio kilőve, de mi van a tvs cuccal?


köszi a válaszokat. :)

2013. márc. 23. 16:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!