Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Kindle 4 vadi új bontatlan...

Kindle 4 vadi új bontatlan mennyiért adható el?

Figyelt kérdés
reklámos
2013. márc. 23. 10:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
ha a garancia megvan hozzá, akkor 20-25-ért tuti megveszik magánszemélytől is
2013. márc. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

milyen garancia? amazon ad garit ezekre. a kérdésnek sincs értelme, hiszen ha kindle=amazon=amazon gari.

vagyis nem lehet hogy nincs gar.

2013. márc. 23. 11:33
 3/19 anonim ***** válasza:

de lehet

nincsenek meg a papírok

lopott a készülék

megpiszkáltad és elvesztette a garanciát

2013. márc. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

nincsenek meg a papírok


hát ez tény. egy fia papír sincs hozzá. de nem is kell (ezt illenék tudnia annak aki hozzászól): minden kindle-nek van egy egyedi azonosítója amivel él az amazon gari. SEMMI papír nem kell.


megpiszkáltam= mivel mint írtam BONTATLAN így kicsit nehezen piszkálhattam volna meg nemde?

2013. márc. 23. 11:52
 5/19 anonim ***** válasza:

Te már tudni véled a választ, csak megerősítésért jöttél.

Na, azt itt nem fogsz kapni.

papírok nélkül a legolcsóbb itthoni ár kétharmadáért eladható.

Vagy lehet nézegetni az idők végezetéig, igazad biztos tudatában: "ezt illene tudni annak aki hozzászól" hogy ez többet ér. Jó dolog egy nagyobb értékű készülék tulajdonosának lenni, egész addig, ameddig ki nem jön, vagy már ki is jött a következő generáció.

Hétről hétre kevesebbet fog érni, aki hamar eladja, annyiért amennyiért, az jár jól.

2013. márc. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Kérdező ne lény ennyire bunkó és trehány ember,nem látod hogy segíteni akar? Te meg úgy beszélsz mint egy kutyával -.- szánalmas ember vagy és remélem senki nem fog segíteni neked.
2013. márc. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Másrészt, ha sokáig áll bontatlanul, az nem tesz jót a készüléknek, pontosabban az akkujának.

Egy ebay-es meglehetősen olcsó Kindle Touch-al jártam így.

Utólag derült ki, hogy bár bontatlan volt, az akku hulla volt benne, egy hét alatt lemerült állásban is, vagy 2-3 óra olvasás után. Persze a garancia, ami van de nincs. Vissza is küldhettem volna, ha nem hirdetésekkel szponzotált változat lett volna, amit az eladó valahogy elfelejtett kiírni. A szponzotált változat az Államokon kívülo nem forgalmazható. Nosza rajta, létező postai kóddal, utcával, házszámmal USA lakcím beregisztrálása, szponzorált hirdetések törlése némi USD kifizetése után, lakcím törlése. Akksi ügyben pedig névtelen filléres kínei utángyártott akku megvásárlása, amivel tud 3-4 hét készenléti időt, 20-25 óra olvasással.

2013. márc. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
jav: szponzotált = szponzorált
2013. márc. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
De csatlakozom az előttem szólóhoz: remélem rád szárad ezzel a bunkó útszéli hozzáállással.
2013. márc. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
ezek szerint a 26.000-es vevőt kár volt elhajtanom?
2013. márc. 23. 14:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!