Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A Concorde One Tab megbízható,...

A Concorde One Tab megbízható, vannak súlyosabb hátrányai?

Figyelt kérdés
Első tab lenne, gép mellé, ritka használatra. Mennyire megbízható, játékok (pl. gta III) mennyire futnak rajta? Ha ezt nem, akkor milyen tabot ajánlotok 20-25 ezer körül?
2013. márc. 19. 20:42
 1/9 anonim válasza:
Osztálytársamnak is olyannya van, há mit ne mondjak, az alap játékokat viszi mint pl a hill climb racing, de a nagyobbakkal nem bír. :/ meg a meüben is kicsit lassacska de böngészni lehet rajta. de a gta III sztem szaggatna rajta :/
2013. márc. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
2013. márc. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

20-25ezres árkategóriában nem kapsz jót és megbízhatót.az összes tablet ebben az árkategóriában ilyen.

egy kicsivel többért már sokkal jobbat kapsz mint például WayteQ xTAB-70dci sokkal jobb.

[link]

[link]

2013. márc. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ebben az árkategóriában ez a legjobb választás. Videó lejátszásban nagyon jó, MX playerrel mindent visz. Sok komoly 3d játékot is visz, de nyilván vannak korlátai. Az ilyen Angry Birds szerű játékokat természetesen gond nélkül viszi. Böngészéskor az ilyen egyszerű oldalakat mint a gyakori például jól kezeli, a bonyolultabbaknál "gondolkodik" pár másodpercig.

Lényeg, hogy ha nem azt várod el amit a 2-3-szoros árúaktól, akkor elégedett leszel vele. Arra főleg jó, hogy kipróbáld, egyáltalán tényleg szükséged van-e ilyenre.

2013. márc. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ja konkrétan a GTA3 már erős neki, úgy olvastam a fórumán, így aztán én ki sem próbáltam.
2013. márc. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A DPS Dual 7 7" 4GB nem lenne 26 ezerért jobb választás? Jóakt írnak róla, és korrektnek tűnik az is.
2013. márc. 20. 17:48
 7/9 anonim ***** válasza:

a dsp dream nem ér ennnyit , rossz és kis felbontásu a kijelzője, amit fenn linkeltem , azt vegyed meg, ezzel biztosan megy a gta 3 :

[link]

Nem jelentősen drágább ,tudásban viszont sokkal jobb, gyorsabb mert duplamagos processzora és az 1 gb ramja van.

2013. márc. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Sajnos 25-30 ezernél nem tudok többet összeszedni a közeljövőben, így a WayteQ felejtős.
2013. márc. 20. 18:21
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha a Dual belefér, akkor inkább azt. Sokkal erősebb.
2013. márc. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!