Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Windows újrarakás- tudnátok...

Windows újrarakás- tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Vettem használtan egy laptopot, és szeretném teljesen újrarakni az egészet. Az alján ott van a windows matrica a hitelesítő kóddal. Hogyan csináljam, hogy minden, ami van rajta letörlődjön, és utána hogy telepítsem újra a windows-t? (ha tudtok linkelni valami honlapot vagy videót, ami bemutatja a lépéseket, azt is megköszönném.)

2013. márc. 16. 14:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem egyedül ne állj neki! Keress egy szakit, aki hajlandó úgy megcsinálni, hogy közben figyelheted. Nem bonyolult, de elsőre "kitalálni", hogy mikor hova kell kattintani az nem egyszerű.
2013. márc. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 JulesM111 ***** válasza:
Add oda a lapost valami geek.nek, te meg qrj egy jót a barátnőddel/barátoddal.
2013. márc. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hozzáértő segítsége akkor kell, ha teljesen analfabéta vagy :) A neten rengeteg telepítési útmutató van, nem linkelek, a gugliban ott van az összes. Ha van egy működő pc-d internettel, akkor mellette simán nekiállhatsz a laptop telepítésnek és bármivel megakadsz, rákeresel a problémára.

Én is pont így telepítettem először xp-t :)

2013. márc. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!