Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Megéri még venni xbox 360-at?...

Megéri még venni xbox 360-at? Mikorra várható az új?

Figyelt kérdés

2013. márc. 15. 17:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Az újról még nincs konkrét hír, de egyébként ha ki is jönne még akkor is megéri venni mert még biztos fognak kiadni a 360 ra is játékokat pont azért aki esetleg nem teheti meg hogy vegyen újat az még egy ideig a régin is tudjon játszani hogy így is megvegyék az újakat, kb 2015ig még biztos fognak rá kiadni játékokat szerintem megéri megvenni még akkor is ha már kijött az új akkor ezeknek úgy is lemegy majd az áruk.
2013. márc. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
max jövőre. Idén bemutatják, majd jön kb a PS4-gyel együtt.
2013. márc. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

csak mert már régóta szeretnék venni egy konzolt és mostanra jutottam el arra a pontra, hogy veszek is egyet (anyagilag is meg már a gépem is régi és nehézkesen viszi a játékokat) viszont lenne még egy kérdésem, az már egyre valószínűbb hogy xbox lesz és nem ps, de megéri nagyobb tárhelyeset venni tehát nem 4gb-osat hanem pl. 250gb?

2013. márc. 15. 18:23
 4/16 anonim válasza:
nem igazán mert az elején úgyse fog megtelni a tárhely de idővel ha megtelik simán bővítheted és így olcsóbban is kijössz..
2013. márc. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

A hdd nem szükséges, csak erősen ajánlott. Ugyan képes a box lemezről tölteni a játékokat, de így elég lassú a betöltés. + az olvasófejnek véges élettartama van, ha jól tudom ~1000 óra működést bírnak. Ami elég gyorsan eljöhet. Ha hdd -re telepíted a játékokat, nem csak gyorsabban tölt be, de a box még halkabb is lesz.

Ha esetleg nincs keret az xbox HDD -re, vehetsz usb -set is, azt is tökéletesen kezeli. Egy gond van akkor, hogy a különböző grafikai patcheket (pl. battlefield 3 hd pack -je) csak az eredeti microsoft -osra lehet pakolni.

2013. márc. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
huh... a végét nem nagyon értettem :D de pont ez az hogy van 2db külső merevlemezünk is (több mint 1TB)
2013. márc. 15. 19:41
 7/16 A kérdező kommentje:
meg nem is az hogy nem lenne rá keret csak hát akkor azon a pénzen inkább játékot vennék :D csak jobban járnék mint még több tárhellyel mert az van bőven
2013. márc. 15. 19:44
 8/16 anonim ***** válasza:
Ha van külső, akkor szerintem felesleges.
2013. márc. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
köszi! de most nem igazán értem. ha megveszem ugye a játékot (CD-n) akkor az hogy kerül át majd a külső merevlemezre?
2013. márc. 15. 19:50
 10/16 anonim ***** válasza:
A lemezt berakod a gépbe, az usb -s hdd bedugod az xboxba, a játék indító ikonján (csempéjén) nyomsz egy X -et, majd install. Ott kiválasztod, hogy mire telepítse, és vársz. Aztán játszol.
2013. márc. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!