Windows 7 mikrofon probléma?

Figyelt kérdés

Üdv!

A minap újra telepítettem a gépemet, Windows 7 Ultimate SP1, az OP rendszer. Eddig semmi baja nem volt. Bármikor raktam újra, a teendőm annyi volt, hogy a hangkártya driverét felnyomtam, és már ment a hang, és a mikrofon is működött. Sokan mondták, hogy a hankártya driver, egy bizonyos "HD Vdeck-et" telepített a gépre. Ez meg is van, de sehogy sem tudom megoldani a problémát. Nem tudok beszélni. Mikrofon probléma nem lehet, mert 3 mikrofont is próbáltam. Megnéztem, és be van dugva, nincs lenémítva a mikrofon, de egyszerűen nem tudok vele mit kezdeni. Segítséget kérnék, hogyha kell esetleg alaplap, vagy akármilyen adat, meg tudom adni :)


Előre is köszönöm!



2013. márc. 14. 14:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom hová dugtad a mikrofont,de gondolom nincs engedélyezve a csatlakozó használata.
2013. márc. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) Nem gondoltam volna hogy ez a probléma. Átdugtam előre a mikit és tökéletesen működik! Köszi még egyszer
2013. márc. 14. 17:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!