Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ezzel a géppel hogy tudnék...

Ezzel a géppel hogy tudnék szinte profi fotókat csinálni?

Figyelt kérdés
Fujitsu S2980-asom van. Március 23-án lesz egy fontos esemény, ahol fotóznom kell, tűz zsonglőrőket. Milyen beállításokkal tudnám őket szépen, művészien fotózni?
2013. márc. 13. 15:49
 1/8 anonim válasza:

ha a zsonglőröket akarod ftotózni akk nagyon rövid záridő és minél nagyobb rekeszérték, de én nagyon bírom azokat afotókat ahol leveszed az expot 1.5s-es záridővel nagyon profi fényrajz hatású képeket lehet csinálni.

14/F

2013. márc. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni de esélyed sincs, ezzel a technikával illetve felkészültséggel. Ezt már leírtuk itt jó páran, jónéhányszor, de akkor újra: a fotózás egy szakma, ami szakértelmet, évekig tartó tanulást és rengeteg befektetett munkát, időt és nem utolsó sorban PÉNZT igényel. Nem tudsz profi fotókat készíteni egy amatőr eszközzel, főleg nem felkészületlenül. Az elmosott light-paint jellegű képeket hosszú (2s) záridővel még elképzelhetőnek tartom, állványról talán sikerülhet, de a többi nem fog menni.
2013. márc. 14. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
ez egy kölcsön gép, Canonnal szoktam dolgozni, de annak most bevan repedve a kijelzője, remélem, hogy jövőhét péntekre megjavítják...
2013. márc. 15. 15:32
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem a márka, hanem az amatőr mivolta és a Te felkészületlenséged akadályoz meg abban, hogy "profi" fotókat készíts.
2013. márc. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ja értem. nem most kezdtem egyébként, esküvőket és koncerteket fotózok...
2013. márc. 15. 17:05
 6/8 anonim ***** válasza:
Bocs, de ha ezzel a felkészültséggel (adott témához itt kérdezed meg a beállításokat) esküvőket fotózol, akkor szégyelld magad. Komolyan.
2013. márc. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
azért szerintem egy esküvő és egy zsonglőrködés elég más...
2013. márc. 15. 17:17
 8/8 anonim ***** válasza:
Annyiban nem, hogy szakértelmet és professzionális felszerelést igényel mind a kettő, ráadásul esküvőt fotózni baromi nagy felelősség is, elvégre megismételhetetlen pillanatokról beszélünk.
2013. márc. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!