Sennheiser CX 200 Street II-ről vélemény?

Figyelt kérdés
Nemrég néztem ki ezt a fülhallgatót magamnak, csak jót olvastam róla. Ha valaki mondana személyes tapasztalatot vagy véleményt róla azt megköszönném, illetve ha valaki tud max. 7ezer forintért jó agybadugós fülhallgatót azt is írhatja. Köszönöm!

2013. márc. 12. 17:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Ilyen (is) van. 1 bajom van vele, ha a rótja hozzáér valamihez, (asztalhoz, kabáthoz) és "koppan" azt is fantasztikusan meghallod az ilyenekkel.
2013. márc. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ezen kívül megvagy vele elégedve? Basszus, magas hangok, maga a hangzás?
2013. márc. 12. 19:27
 3/9 anonim ***** válasza:
43%

Sennheiser-t 40 ezer alatt nem vennék a helyedbe, konkurencia milliószor jobbakat csinál olcsóbban.

CX200 amúgy is rohadt régi, még az idejében nem volt rossz, ma már kimondottan rossz vétel.


Ezek közül akármelyikkel jobban jársz:

[link]

2013. márc. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Oké, hogy ezekkel jobban járnék, de AZOKAT A **** BRAINWAVZ-eket honnan tudnám beszerezni?xD Max 7ezerért jó lenne egy olyan mondjuk egy M4, de nemtudom honnan lehet beszerezni. Azért választanám ezt a Sennheisert, mert nemtudom a többi mit tud, utána olvastam, tudom hogy sokan írják hogy olcsó Sennheiser nem olyan jó, viszont a többit meg NEM ismerem. Erről sok jót hallottam. Összességében jó fülhallgató? Tehát ha mondjuk 4 ezer forintba kerülne, vagy csak neis nézzük az árat. Össszességében jó?
2013. márc. 12. 20:21
 5/9 anonim ***** válasza:
Ezen kívül... a támogatás néllkül 250e Ft, támogatással 75e Ft-os (darabja!!!) hallókészülékemhez képest egy kalap szart ér valamennyi fej és fülhallgató. Viszont a készüléket nem lehet mellékzaj nélkül fülhallgatóként használni a rákapcsolható kábelével.
2013. márc. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#4


Amit linkeltem ott írják a beszerzési helyeket is, BW-ket mp4nation.com-ról, ráadásul a szállítás is ingyenes.


Az meg hogy te nem ismered nem jelenti azt, hogy rossz lenne. Nem akarlak győzködni, elég neten utánanézni (hozzáértő helyen, mondjuk head fi, vagy amit linkeltem prohardver), hogy mégis mit is tudnak ezek. A legjobb fül/fejhallgató márkák olyanok, amikről még soha nem is hallottál, Vsonic, Brainwavz, Soundmagic, Shure, Superlux, Audio Technica, stb, pedig mind híres (főleg utóbbi 3), csak az átlag ember nem hallott róluk.

2013. márc. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
42%
Ja és nem "összességében jó", hanem jó, szimplán jó, nem gagyi meg márkátlan kínai, jó. Nem felveszi a versenyt a Sennheiser CX200-zal, hanem porig alázza.
2013. márc. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, még nem döntöttem!
2013. márc. 13. 14:56
 9/9 Nemmegmondtam válasza:
Nekem van és nagyon meg vagyok elégedve vele. Ilyen szinten már alig hallani a különbséget, szerintem nem kell 20-30 ezerért agybadugóst venni, ami SOHA nem lesz olyan, mint egy normális vezetékes fejhallgató. Ez nagyon szépen szól, szép mély basszussal, de normálisan kell ezt is meghajtani (a 2000Ft-os Orion MP3 lejátszó erre pl. nem képes). Több Sennheiser cuccom is van, meg Denon, AKG, Audio Technika, Monitor Audio, egybek, de ennyi pénzért ez megéri szerintem. hangban nem ég és föld...
2014. máj. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!