Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Egy Retina kijelzos 32Gb-os...

Egy Retina kijelzos 32Gb-os ipad vagy egy ugyan ijen arban levo laptop?

Figyelt kérdés

Leginkabb :internetre ,filmezesre zene halgatasra jatekra es

hordozhatosag.



#iPad #laptop #ipad vagy laptop
2013. márc. 8. 17:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Egy laptoppal sokkal több mindent lehet csinálni, viszont amire neked kell arra igazából egy iPad is alkalmas, bár hordozhatóság szempontjából szerintem nagy a 10"-es tablet, bár még mindig könnyebb azt cipelni mindenhova, mint egy laptopot.

Játékra meg milyenre gondolsz? Mert iPad-re is van rengeteg játék, de azok ugye nem olyanok, amik gépre is kijönnek (kivéve pár régi, amit már átportoltak).

2013. márc. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
igen, ez nehéz döntés, mert nekem is általában úgy volt, hogy amikor volt egy elég durva laptopom, akkor problémám volt, hogy nem használtam ki, ezért eladtam, és vettem egy tabletet. egy ideig jó is volt, de néha meg mégis azon gondolkozok, hogy milyen jó lenne most egy laptop. de szerintem jobb egy ipad, ha csak ezekre kell. laptop nekem általában inkább csak otthon hiányzik, ha mondjuk szivesebben feküdnék, utazáskor nem igazán.
2013. márc. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!