Milyen tévét vegyek?

Figyelt kérdés
Max 100.000 Ft-ot tudok rá költeni. Ami fontos hogy Full HD-s legyen és minimum 80 centis.

2013. márc. 7. 18:05
 1/2 anonim ***** válasza:

akkor már tudod, is hogy milyet vegyél, mert az a két adat amit leírtál, meg, hogy mennyit szánsz rá, már jó, ennyiből már lehet egy jó TV-t kapni.

Ugyanakkor gondold át, hogy van-e rá szükséged, mert én találkoztam olyannal(nem is eggyel, nagyon sokan vannak így) akik megveszik a nagyon jó frankó Tv-t Full HD led tv, 4* HDMI, stb... és nem használják ki.

Először ezeket nem azért találták ki, hogy természetfilmeket, meg barátok közt-öt... stb vackot nézzenek rajta, hanem, hogy a lehető legjobb minőségben filmezni lehessen, vagy xbox-hoz, vagy egy Full HD-s meccset megnézni, szóval először ezek nem hétköznapi dologként voltak jelen, ha megfigyelted, akkor az 2012-es EB előtt rengetegen vettek nagy tévét.

Ezzel a hosszas irománnyal, csak arra akartam felhívni a figyelmed, hogy érdemes-e? kihasználod-e?

Ha igen, akkor menny szaküzletbe(nem tesco) és ott elmondod, mire használnád és az ottani szakértők ajánlani fogják a megfelelő készüléket.

2013. márc. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ezt ajánlanám igaz picit több+8000Ft de viszont 200Hz-es a képfrissítése.Az 50Hz TV-ket felejtsd el mert csalódni fogsz bennük de nagyot.


[link]

2013. márc. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!