Kindle vásárlás?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tanácsot illetve tapasztalatokat szeretnék kérni!

Szeretnék venni egy kinlde-t, nevezetesen ezt a fajtát [link]

Nincs semmi tapasztalatom viszont az amazonnal ezért több helyen is utánaolvastam és bár a rendelés menetével tisztában vagyok már, de a végösszegek nem világosak nekem. Egyik hely azt írja h van vámköltség a másik azt h csak posta költség van. Szeretnék abban segítséget kérni h konkrétan mennyi + költséggel kell számolnom ha innen rendelnék, és ha mellé esetleg tartozékot is. Főleg olyantól aki már rendelt kindle-t amazonról főleg ha az utóbbi időben.


Ha valaki pedig lebeszélne róla, mert ,,itthon kéne venni" , ,,én itt és itt vettem" azokat a tapasztalatokat is szívesen várom.


Előre is köszönöm!


2013. márc. 6. 14:07
1 2
 11/12 anonim válasza:
Nézz szét a hardverapro-n (kereső: kindle), amit te néztél kb. 25e (nem reklámos), a reklámos 21e, de én a Paperwhite-ot ajánlom, ami reklámosan kb 34-35e. Annyi, mint itthon a boltban egy kindle 5 (médiában a PW 70e, ami egy vicc)
2013. márc. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm, közben már meg is jött a készülék Amazontól :)

Annyit mondhatok, hogy minden annyi volt amennyit amazon kiírt, szállítással is minden rendben ment...amíg Magyarországra nem ért. DHL-nek hála szerintem öregedtem vagy 10 évet az idegességtől...de megkaptam ez a lényeg.

2013. márc. 21. 16:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!