Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen fényképezőgépet érdemes...

Milyen fényképezőgépet érdemes vennem?

Figyelt kérdés
Eddig Fuji Finepix S1800-as gépem volt, ami tetszik ugyan, de kicsit keveslem a manuális beállításokat, illetve a színei nem elég élénkek. Az újat főként természetfotózásra használnám, de azon belül elég sokféle módon. Kihasználnék egy erős zoomot egy madárnál (mondjuk 30 méterről lehessen felismerhető fotót csinálni egy verébről, a művészi érték egyelőre nem cél), de a szupermakrót is egy apró növényhez vagy rovarhoz. És persze tájképet is szeretnék... A videóra viszont pl. szinte semmi szükségem. Manuális fókusz mindenképpen legyen az automata mellett, és lehessen rajta tanulgatni egyéb beállításokat is. Ahogy nézegettem, a "bridge" kategória lenne nekem való, de nem ismerem a mostani felhozatalt. Kb. 100ezer Ft-ot szánnék rá, esetleg kicsit többet.

2013. márc. 4. 12:20
 1/1 anonim válasza:
sztem ha meg vagy elégedve a fujival akkor vegyél hs25-t ,ert sztem nagyon jó bár a bulb záridő nekem nagyon hiányzik belőle. de ha szánsz rá kb 150k-t akkor a canon sx sorozatot ajánlom. én inkább a afujit ajánlom és a maradék pénzből vegyél vmi jó állványt, szűrőket, napellenzőt, pro táskát stb.
2013. márc. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!