Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A samsung galaxy tab 2 10.1-ne...

A samsung galaxy tab 2 10.1-nek az ipadek közül az ipad2 az ellenfele?

Figyelt kérdés
Ezt azért kérdezem mert nekem is samsung tabom van és szerintem az jobb, mint egy ipad 2. Érvek: grafika, kijelző, sebesség.

2013. márc. 3. 15:09
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Akkor még nem volt a kezedben Ipad! Ne haragudj, de így van.. Sebesség? Grafika? Gyorsaság? Ne viccelj..
2013. máj. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Odaveri az iPad. Cool ;-)
2013. máj. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Balint@! válasza:
23%
A samsung jobb!!!!
2013. júl. 8. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 aHermann ***** válasza:

Az iPad2-nek még nincs retina kijelzője és picit gyengébb is a galaxy tab 2-esnél. Az iPad3 ill. 4 viszont jobb szerintem nála. Igaz drágább is.


Az, hogy ki melyik mobiloprendszert szereti jobban az meg izlés dolga. Mindkettőnek vannak előnyei és hátrányai is a másikkal szemben. Tudni kell, hogy mire akarod használni.

2013. júl. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én is így gondoltam... samsung tab 2-iPad 2
2013. júl. 9. 13:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!