Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Wordben hogy lehet beállítani...

Wordben hogy lehet beállítani hogy ne az első laptól kezdje a lap számozását? (hanem monddjuk a 2. lap legyen az első számozott oldal)

Figyelt kérdés
2013. márc. 2. 21:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Az oldalszám->formázás, oldalszámozás... menüpontban tudod beállítani a kezdő sorszámot.
2013. márc. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia, köszi igen kezdő sorszámot be tudom állítani.

De azt nem hol tudom beállítani, hogy az első oldal az teljesen üres legyen tehát, hogy ne írjon rá számot, hanem a 2 oldaltól kezdje el számozni, így a 2. oldal 1 es szmáot kap a 3 oldal 2. es oldalszámot kap és így tovább...

2013. márc. 27. 14:55
 3/3 anonim ***** válasza:

Elnézést, figyelmetlen voltam. Hogy a második oldaltól legyen számozás, azt úgy tudod megoldani, hogy a tervezés menüben a beállításoknál pipát teszel oda, hogy az "Első oldal eltérő"


Így a számozás csak a második oldalon fog kezdődni.


Ha a mondjuk azt akarod hogy a negyedik oldaltól kezdje a számozást, akkor a harmadik oldal végére tegyél egy szakasztörést, "Következő oldal" típusút. Utána kattints bele az élőfejbe, és az élőlábba is. Rákattintasz a "csatolás az előzőhöz" gombra. Eltűnik a sárga háttere. Ha most ide beraksz egy oldalszámot, az előző szakaszban nem fog megjelenni. Remélem érthető volt.

2013. márc. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!