Van nekem egy dps dream 9 tabletem fogalmam sincs mi a baja a markettel, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
A marketen ha leakarok tölteni valamit vagy ezt írja ki, hogy Hiba történ az információk szerverről való lekérése során. [RPC:S-5:AEC-0] Vagy Jelenleg nem tudjuk ellenőrizni a fiokját. Kérjük próbálja újra pár perc múlva. Ha leakarok tölteni új fiokot kell csinálnom és akkor csak egy alkalmazást tudok tölteni és akkor újra egy fiokot kell csinálnom és így tovább. Mit tehetnék?

2013. márc. 1. 18:47
 1/1 anonim válasza:
Nekem is DPS dream 9-em van ... Ez az infó amit ide írtál szinte mintha az enyémről olvastad volna le. Ugyan ez a baja és ezek az értesítések jönnek. Örültem mikor megkaptam a nyáron, letöltöttem egy játékot, és azóta semmi. Erre a kérdésre énis kíváncsi lennék. Magamat hibáztattam, de úgylátom nem csak nekem van ezzel a tablettel . Pedig 30.000 forint nem kevés pénz érte.
2013. dec. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!