Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A Pc-t összekötöttem a Smart...

A Pc-t összekötöttem a Smart Tv-vel HDMI segítségével. Ha megnyitok egy filmet, csak a képet játssza le, a hangot nem. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

2013. márc. 1. 16:44
 1/8 JulesM111 ***** válasza:
0%

Na vajon mi?

Kiküldted a hangot egyáltalán a PC-ről HDMi-in át?

Egyáltalán a kiküldött hangot tudja a TV-d dekódolni?


Bővebb infó b+, plusz minden benne van abban a qrva hasznűlati utasításában a tv-nek. Olvasd el!

2013. márc. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Még egy ilyen suttyó agyhalott faszt mint ami te vagy..

Megsúgom hogy ilyenről szó sincs a használati útmutatásban.

2013. márc. 3. 01:52
 3/8 anonim válasza:
100%

Mivel nem tudom, hogy milyen Windowsod van, de ez a magyarázat Vistához, és 7-eshez szól.

A tálcán a hangszóróra jobb gomb, Hangerőszabályzó beállításai, és ott vannak a választható hangszórók. Ott a HDMI -s re tegyél pipát, majd Alkalmaz, és OK :)

2013. márc. 3. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 JulesM111 ***** válasza:
7%

Mi gagyi TV-t vettél öregem, ha erről egy szó nincs a használatiban...

Kellemes szenvedést xD

2013. márc. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Te h..lye gyerek! ennek az oldalnak a neve az hogy gyakorikérdések.hu!! Azért találták ki ezt azt oldalt, hogy nyugodtan feltehesd a kérdéseidet, azzal kapcsolatban, amihez éppen nem értesz, vagy érdekel, vagy csak szimplán szeretnél többet megtudni róla. Erre te jössz és írogatod a hülyeségeidet. Olyan k.rva okosnak képzeled magad mert értesz a gépekhez? És mi van akkor ha én egy 50 éves fazon vagyok aki nem ebbe született, és gőze nincs a dolgokhoz? azt is leugatod hogy milyen h.lye? lehet (SŐT BIZTOS) hogy az élet többi terén bárkit is nézzünk meg, sokkal érettebb és bölcsebb gondolkodású mit te vagy öregem... Szóval vegyél már kicsit vissza az arcodból te ny.morék!!!
2013. márc. 4. 09:49
 6/8 anonim válasza:
100%

Mivel nem tudom, hogy milyen Windowsod van, de ez a magyarázat Vistához, és 7-eshez szól.

A tálcán a hangszóróra jobb gomb, Hangerőszabályzó beállításai, és ott vannak a választható hangszórók. Ott a HDMI -s re tegyél pipát, majd Alkalmaz, és OK :)

2013. márc. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm, így már működik :)
2013. márc. 4. 18:36
 8/8 Mike19 válasza:
50 évesen, nyomoréknak kell lenned??🙄🙄🙄
2019. júl. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!