Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Samsung galaxy s3 mini vélemén...

Samsung galaxy s3 mini vélemények? Megéri az árát? Jó telefon?

Figyelt kérdés
2013. febr. 27. 14:42
 1/3 anonim ***** válasza:
atveres az egesz. ugyanannyit tud mint az s2... csak dragabban...
2013. febr. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

7 ezerrel olcsóbban van Sony Xperia P ami jobb.

[link]


Amúgy nem muszáj mindig divat telefont venni. Attól még, hogy olyan szép nevük van, hogy "galaxy" annyira nem jók!

2013. febr. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Izlések és pofonok. Én nem mondom hogy az előttem szólók nem mondanak igazat, nekem S3 minim van és megérte (nekem) - de ez attól is függ mennyire fontos neked a telefon.. vagyis a kinézet :) nekem megtetszett az s3, de túl nagynak találtam ezért választottam ezt. A net gyors, a kijelző aránylag szép de nyilván van sokkal de sokkal szebb. Maga a telefon külseje az ami meg tudott fogni, és egy szavam sem lehet a belsőre sem mert az ami benne van az jól működik. Én csak ajánlani tudom bár az árát tényleg nem éri meg....
2013. márc. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!