Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Tablet tulajdonságai. Ez mit...

Beata456 kérdése:

Tablet tulajdonságai. Ez mit jelent? (többi lent)

Figyelt kérdés
Egy tabletet szeretnek vasarolni magamnak, és már ki is néztem néhány olcsót, de a tulajdonságaik között ír egy olyat, hogy Storage Device: 8GB NAND Flash, bővíthető 32GB –ig (micro SD) amiről fogalmam sincs hogy micsoda. Főleg a NAND Flash kifejezés érdekelne.

2013. febr. 26. 18:14
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem kell tudnod mi az, gondolom elektronikát nem tanultál, mert ha tanultál volna tudnád, ha meg nem tanultad úgy sem értenéd meg a működési elvét.

Átlag embernek elég annyit tudnia, hogy belső tárhely.

2013. febr. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A bővítés meg annyit jelent, beballagsz a boltba, veszel akár 32GB-os mikroSD kártyát (2-4-8-16 vagy 32), és belenyomod az oldalába.

(Azért sebességben nem ugyanaz, de jó lesz az)

2013. febr. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. :) Lehet hogy nagyon analfabéta vagyok az ilyesmiben, és hülye kérdés, de pl egy ilyen: [link] elindítja a neten a videókat? Olyanra gondolok mint pl indavideo, stb.
2013. febr. 26. 19:22
 4/8 anonim ***** válasza:

Tudok egy nagyon jó tabletet, ami nagyon jó, nekem is ilyen van.

10.1" kijelző, 1280*800 felbontás, 2mpx előlapi, 2mpx hátlapi kamera.

Dual processzor, 2*1.2 GHZ, 1GB ram, beépített 3G, telefonálni is lehet vele, stereo hangszóró, IPS kijelző.ára: 40E ft újonnan.

Nem írom ki a márkáját, mert ez így hirdetésnek számítana, ha érdekelne, elküldöm privát üzenetbe

2013. febr. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Indavideó nem valószínű, hogy elindulna rajta, tableteken/telefonokon már nem nagyon működik a flash, indavideóhoz meg az kell.

Skyfire böngészőt használva megoldható, ez a böngésző megjelenít minden flasht, de mégsem az igazi az élmény, illetve erős hardver kell hozzá.


Youtube biztos elindul rajta, mert abból van natív alkalmazás, de a helyedben nem vennék ilyen olcsó tabletet, egy hét után megbánnád a vásárlást.

Akkor már költs rá kicsit többet (35-ért van jóféle), de azt nem fogod megbánni.


#4

Szerintem már így is simán hirdetésnek számít, az, hogy kint van a neve vagy nincs már nem számít sokat.

2013. febr. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#5-ösnek mondanám, hogy teknikai adatok nem számítanak hírdetésnek, csak a márkanév
2013. febr. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
En kiirom az enyemnek a never,tipusat,markajat.ez mindent tud a telefonalason kivul es porog,mint beka a turmixba! Ezt merem ajanlani 1eve vettem 146000ft-ert ma mar olcsobban is megveheted! Ez nem gagyi!:samsung galaxy tab GT-P7500 10.1kijelzovel!
2013. ápr. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Előző:


ilyeneket inkább ne ajánlj. Megjelenésekor még elment, ma már kifejezetten rossz vétel, még 40 ezerért is.

2013. ápr. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!