MindigTv-s Wayteq HD-90 xc kérdés. Segítenél?

Figyelt kérdés
Azt írja a tájékoztató, hogy a készülék "képes adott tévéadásból felvételt készíteni" Ez akkor azt jelenti, hogy ha veszek hozzá egy külső merevlemezt, akkor arra tudok rögzíteni? És ha igen, akkor milyen merevlemezt ajánlasz? Mekkora kapacitású kell(het) egy átlagfelhasználónak? Amit felvennék: mesék a gyereknek, a Forma1-es futamok, néhány film néha... [link]
2013. febr. 25. 22:11
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat, rossz a link. Íme a megfelelő: [link]
2013. febr. 25. 22:19
 2/5 anonim ***** válasza:

Vinyóra, és -ha elég gyors- pendrájvra is vesz fel. Pontosan nem tudom, de sztem min. 1GB/óra méret vszeg lesz a felvett anyag, de ez függ attól is, hogy HD, vagy SD adást veszel fel, ill. a készülék felvételi minőség beállításaitól.

A lent linkelt cikkben írt 320GB-os külső vinyó elég lehet, de azt én min.-ként ajánlom, mert csak idő kérdése, hogy akármekkora is beteljen, ha nem kezdesz vele vmit (törölni, lemezekre kiírni). A nagyobb fájlméretek miatt NTFS-re érdemes formázni a tárolót.


Itt írnak egy tesztet róla:

[link]


Itt meg van a használati útmutatója is a set-top box alpontnál (meg esetleg a frissítés is hozzá):

[link]

2013. febr. 26. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. És ezzel a merevlemezzel működni fog? [link]
2013. febr. 26. 08:11
 4/5 anonim ***** válasza:

Sztem működnie kellene -elvileg nem szabadna, hogy gondot okozzon neki- de a mérete miatt (2TB) 100%-ig nemvok benne biztos. Esetleg megkérdezhetnéd a márkaképviseletüket pl. telefonon:

[link]


Azon azért elgondolkozhatsz, hogy usb3-asat vegyél, és ne 2eset, mert nagyobb/több fájlok másolásánál még jól jöhet, meg az korszerűbb, és technikailag időtállóbb.

2013. febr. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Még egy kis segítségre lenne szükségem. Mielőtt megvenném a drága merevlemezt, gondoltam, kipróbálom pendrive-al, csinálnék próbafelvételt. Csatlakoztattam, ki is írja, hogy "Usb eszköz csatlakoztatva". És kb. ennyi, amit elértem. Nem sikerül a felvételt elindítani, nem tudom a felvételkezelő panelt előcsalogatni. Sehogy! Letöltöttem a használati útmutatót, de nem lettem okosabb. A pendrive-ra tettem egy-két képet, azt meg tudom nézni, tehát látja a kütyüt. Mi lehet a baj?
2013. márc. 21. 14:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!