Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Maxell eb-98 fülhallgatóról...

Maxell eb-98 fülhallgatóról vélemény?

Figyelt kérdés
Általában 1000ft alatt szoktam venni, most ez van jó áron, de ezt még nem használtam. Valaki tud valamit róla?
2013. febr. 23. 18:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Meddig szokták bírni az 1000ft alatti fülesek?
2013. febr. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ami most van nekem azt november végén vettem és most kezd vacakolni. De volt amelyik fél évig is bírta.
2013. febr. 23. 18:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha van rá pénzed próbálkoz meg drágábbal. Nekem ehhez hasonló sony fülesem volt és szinte minden napi használat mellet kb. 3 évig jó volt, és még tuti hogy jobban is szól. [link]
2013. febr. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
nekem most van a második skullcandy fülesem. imádom, mert jól szól a basszus és nagyon jó. csak az a baj vele h 8000ft és fél évig se birja... ide is jöhetnek ötletek milyen fülesek azok amik jól szólnak, aránylag jó árban és sokáig birják:)
2013. ápr. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!