Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan tudom Technics hifimet...

Hogyan tudom Technics hifimet rákötni az LG tv-mre?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Ezek a csatlakozók vannak! A hifin van aux kimenet, azt használom a laptophoz is! A tv-n külön nincs jack bemenet. Olyan van, hogy optikai kábel - aux átalakító? Én nem találtam! Köszönöm a válaszokat!



#audio #rákötés #technics hifi #optokai kábel
2013. febr. 22. 13:17
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm! Ezzel a módszerrel mennyire lesz minőségi a hang? Sokat romlik?
2013. febr. 22. 14:18
 12/19 anonim ***** válasza:
Semmit!
2013. febr. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hozzáértő választ!
2013. febr. 22. 14:34
 14/19 anonim ***** válasza:

a jack lehet, hogy el van dugva az előlap alján, az ugyanis fülhallgató. De képzeld el, hogy a samsungnál voltak olyan barmok, hogy azt is hátulra, kezelhetetlen helyre tették.

Amit nem értek, hogy miért nem adnak ezekhez a szar lapos tv-khez gyárilag valamilyen direkte külső normális hangszórócsatlakozási lehetőséget, mert amit beletesznek visítót, az minden csak nem hangszóró.

2013. febr. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Ezer százalék, hogy ezen nincs jack dugó, akkor meg lenne oldva a problémám. Én már körbe tapogattam minden fele, de jacknek a hűlt helyét sem látom.
2013. febr. 22. 17:34
 16/19 anonim ***** válasza:
nahát, létezik még nagyobb baromagyú gyártó :P
2013. febr. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
14:24! Tapasztalatból írod? Furának tartom, hogy bedugok egy scartot, nem is kapcsolom oda a Tv-t sehova, de azon keresztül szól. Elhiszem, csak meg akarok bizonyosodni róla, hogy ez így van! Várom a válaszod, köszi!
2013. febr. 23. 01:04
 18/19 anonim ***** válasza:
Nem próbáltam ilyet, az én tv-men van rca kimenet. Lehet hogy kell kapcsolni valamit a tv-n. Sony tv-m van, azon ha digitális adásból akarok felvenni videóra akkor options menüben be kell kapcsolni a scart felvétel funkciót, analóg adásnál nem kell kapcsolni semmit. Nekem csak az AV1 add kimenetet.
2013. febr. 23. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Aki hasonló gonddal küzd annak írom a 100% biztosan működő receptet! Digitális optikai kábel - RCA átalakító! [link] Digitális jelből analógot csinál, ami kell a régebbi hifikhez, ami nem rendelkezik optikai bemenettel. Az egyik oldalon a bedugod az optikai kábelt, a másik oldalon RCA-val továbbítod a jelet a hifihez, és kész is. Az már kérdés, hogy 10 ezer ft körül van, de még Kínából is 5ezer. Még mindig jobb, mint venni egy NORMÁLIS házimozit több száz ezerért!
2013. febr. 23. 10:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!