Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox 360 PC Wireless Gaming...

Xbox 360 PC Wireless Gaming Receive. Nem működik a win7 64-bites pc-men mért?

Figyelt kérdés
Most rendeltem meg ebay-röl egy ilyen terméket megérkezett telepítő CD-vel. Rádugtam telepítettem a telepítő cd-n található setup-ot de nem ment.Aztán el kezdtem utána olvasni hogy az eszközkezelőben kéne beállítani valamit és kb-5-szőr újra próbáltam a telepítő cd-n található fájlokat de le is töltöttem párat de semmi. Addig sikerült el jutnom hogy a gép az eszközkezelőben azt írja hogy:xbox 360 wireless receiver for windows. De az eszközök és nyomtatóknál pedig nem ismeri fel ahogy azt a videók alapján láttam (pl: http://www.youtube.com/watch?v=d2E4VIwYQfQ 6m.30s).És nem tudom rá csatlakoztatni a kontrollerem mit tudnék csinálni?A válaszokat előre is köszönöm.

#Xbox 360 #PC Wireless Gaming Receive
2013. febr. 19. 18:23
 1/2 Turista válasza:

Csatlakozom.. Nekem is ugyan ez a problémám, mint amiket említettél, annyi különbséggel, hogy 32bit-es op.-om van, a cd-n meg ilyen driver nem is volt található.

De amit letöltöttem azzal sem. Kezd kicsit felidegesíteni, h nem jutok előrébb a ... gép meg nem akarja felismerni.

2013. febr. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Helló! (Kérdező)

Csak azt szeretném meg kérdezni hogy mért lehet az hogy 02-19. én írtam ki a kérdésemet és most 04.01-van.

ÉS még mindíg csak egy csatlakozó komentel lehet találkozni a komentek listán.


Miért?

2013. ápr. 1. 13:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!