Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen fényképezőt ajánlanátok...

Milyen fényképezőt ajánlanátok max.40 ezerért?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy sok hasonló kérdés volt már, de mint teljesen kezdő, szükségem lenne egy kis segítségre a választásban. Tervezgetem egy fényképezőgép vételét max 40e Ft ot szánnák rá, és szeretném, ha ezért az összegért egy olyan gépet kapnák ami teljesen nem önálló, tehát saját beállításaival játszogatni tudok, és egy picit tanulgatni a fotózást vele. Elsősorban a bridge kategóriát nézegettem, melyik lenne a jó választás? Illetve mit kell, melyik tulajdonságát kell különösen megnézni egy fényképezőgépnek?

2013. febr. 15. 16:46
 1/1 Benkoos válasza:
Konkrét típust nem tudok,de apám fotós és szerinte olyan kamerát érdemes venni,ami régen is gyártott gépeket,tehát Olympus,Canon,Nikon,bár ez utóbbi kettő nem 40.
2013. ápr. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!