Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Olvastam, hogy a Digi TV alap...

Olvastam, hogy a Digi TV alap csomagban már van Nóta TV, és nem tudom hogy, hogy lehet beállítani? Tudom a kódját is. Valaki segítsen!

Figyelt kérdés
2009. szept. 5. 19:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Milyen tipusú beltérid van?
2009. szept. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
könnyű dolgod van,keresd meg a Sport klub Croáciát,annak a helyén van.
2009. szept. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
60%
Jaj, nagyon szeretem a Nóta TV-t, de nekem sajnos UPC-m van, nem tudok segíteni.
2009. szept. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Az 1. válaszolónak : nem találtam meg rajta a típusát, csak annyit találtam, hogy: HYUNDAI DIGITAL TECHNOLOGY, és hogy DVB-S(QPSK) képes rendszer.

A 2. válaszolónak: Megtaláltam azt a csatornát amit írtál, de ezt írta ki: A csatorna nem működik.

Esetleg valami más megoldást nem tud valaki?

Köszönöm az eddigi válaszolóknak!

2009. szept. 9. 19:58
 5/14 anonim válasza:
80%
Nekem is digi tv-ém van, az intelsat sateliton ereszd végig a keresést és bejön.Vagyis belemész a menübe,és megnyitod a telepitést majd utána a keresést és rámész hogy mühold keresés intelsat 1002.sok sikert
2009. szept. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
80%
Ha dual/kétkártyás/ beltérid van akkor sajna nem tudod fogni mert a Nóta tv függőleges TP-n van.
2009. szept. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Már felhívtam a Digi-t és azt mondták, hogy Nóta tv nincs a Digi-be de ha dual valamim van akk lehet fogni. Ilyet hol lehet venni? Vagy egy másik tányérról nem lehet átrakni a Digi-s tányérra?

Köszi a válaszokat!

2009. szept. 11. 21:09
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Az egyes és az ötös vagyok.Vagy idiótákkal beszéltél vagy félreértettél valamit.Nekem Hyundai HSS-1165 NA 1 kártyás beltérim van, és van Nóta tévém.Akkor nem tudod fogni ha 2 kártyás dual beltérid van,akkor adnak ilyet ha kettő tévén is akarod nézni a Digi tv-t.Neked ilyen van?Légyszíves nézd meg hogy a beltérid jobb oldalán ahol a kártya van van olyan hogy HSS-1165 NA?Ha igen akkor tudok segíteni,mert az is lehet hogy szoftvert kell frissíteni,mert a régi szoftver nem tudja a függőleges TP-t kezelni.
2009. szept. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Két tv-n lehet nézni. Van egy beltéri, meg egy kis infravörös port. HSS-7160NA típusú. Az utolsó szoftverfrissítés 2007.11.22.-én volt. Így nem tudsz segíteni? Köszi
2009. szept. 13. 11:42
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Így már világos.Mindkettő tévédnél keresd meg a Sport klub Croáciát /de nagyon fontos mindkettőnél azon legyen!/annak a helyén van a Nóta tv:12.563V 27.500.Így már működnie kell,de sajnos a függőleges TP-ken levő néhány adót csak így lehet nézni Dual beltérivel.Ha ezt el akarod kerülni akkor úgynevezett Twin fejet kell felszerelned a paraboládra,ha van egy kis műszaki érzéked akkor Te is meg tudod csinálni,természetesen ez pénzbe kerül,mert venni kell egy Twin fejet és kábelt valamint 2 F csatlakozót.Így kell felszerelni: [link] Remélem így már működni fog,jó szórakozást a Nóta tv-hez
2009. szept. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!