Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan tudnék csatlakoztatni...

Hogyan tudnék csatlakoztatni egy DVB-vevő készülékhez egy hordozható fejhallgatót?

Figyelt kérdés

A probléma az, hogy a DVB-T készüléken csak az alábbi csatlakozások vannak:

Antenna be, Antenna ki, TV Scart, SPDIF, HDMI, USB

A Scart kell ahhoz, hogy a régi típusú tévéhez kössem, amelyen nincsen hangkimenet, hogy oda kötném a fülest, és HDMI csatlakozása sincsen.

Valahogy ketté lehetne osztani a Scart kábelt, hogy a hangjelek ne csak a Tv-be menjenek, hanem a füleshez is? Van erre valamilyen kábel, vagy csak álmodozom?


2013. jan. 31. 18:52
 1/5 anonim ***** válasza:
2013. jan. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jaj bocs ezt egy kicsit nagyon elértettem.
2013. jan. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ez még kevés. Egy aljzat van a gépen, ami kell a tévéhez. Ezzel még nincs szétosztva, csak átalakítva a jel.
2013. jan. 31. 19:07
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezzel letudod osztani [link]

Meg kell egy ilyen is [link] Lehet hogy van jobb megoldás is, én ezt találtam. Előbb jó hülye voltam!

2013. jan. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. jan. 31. 21:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!