Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen video kártyát érdemes...

Milyen video kártyát érdemes venni?

Figyelt kérdés
règebben csak Ati volt meg Geforce,most meg van egy csomò, milyete èrdemes venni? felsorolnàtok mèg VGA gyàrtòkat màrkàkat ?

2013. jan. 31. 07:48
 1/4 Osynho ***** válasza:
Most is ez a 2 nagy gyártó van a piacon.
2013. jan. 31. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ugyanúgy Ati(AMD), és Nvidia a két nagy gyártó. Gondolom az zavart össze, hogy van Sapphire, Gigabyte, Asus, Power Color, Zotac stb.



Először válaszd ki, hogy milyen kártyát szeretnél venni. Pl AMD Radeon 7850, vagy Nvidia GTX 650. Tehát ne azt nézd, hogy ki gyártotta először. Így már meg tudod mondani hogy melyik kártya kell neked. l eldöntöd hogy az igényeidnek legjobban egy HD7950 felelne meg. Akkor nincs már más hátra, mint mint megnézed a gyártók kínálatát a 7950-ből, és választasz egy szimpatikusat. Eltérések persze vannak, illetve vannak un. OC változatok, amik már gyárilag tuningolt kártyák. Itt is utánaolvasol és az igényeidnek legjobban megfelelő HD7950-est veszed.

2013. jan. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Geforce pàrti vagyok eddig ezek a kàrtyàk vàltak be de volt egy Ati hd 3870 Sapphire de ez megfõtt. Ha nVidia mellett döntök melyik összerelõtöl èrdemes venni? Palit, Asus, BFG,Realtech,Gigabyte? melyik a legjobb?
2013. jan. 31. 12:25
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem egyik oldallal sem volt negatív tapasztalatom, szerintem érdemes mindkét gyártó kínálatát nézni. Nekem annyira nem jött be a sapphire, a gigabyte jobban bejött. Ez picit ízlés kérdése, de érdemes odafigyelni hogy jó legyen a hűtése, és ne legyen hangos. Szerintem most nagyon jók az ati és az nvidia kártyák is, érdemes azért az árért, amit rászánsz a jobb teljesítményűt venni, nem feltétlenül csak nvidiát, vagy csak radeon-t. Amelyik annyi pénzért jobbat nyújt.
2013. jan. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!