Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Az iPodom egyszer csak kikapcs...

Az iPodom egyszer csak kikapcsolt és nem kapcsolt be többet, azt hittem h le van merülve és majd ha csatlakoztatom a géphez jó lesz de nem. Nem is tölti és nem is érzékeli, pedig ma még hallgattam is. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
2009. szept. 1. 18:36
 1/4 anonim válasza:
Az infótanárunk azt mondta, hogy ha feketén töltünk le egy számot, akkor az lehet vírusos, és tönkreteheti a cuccot. Raktál rá előtte új számot?
2009. szept. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

igaz hogy akarmi lehet virusos ami feketen van de a virusok 98%-a csak windowst tamadja az ipod pedig Mac es ezert nem is kell ra virusirto ugyhogy en kizarhatonak tartom hogy virus lenne a baja inkabb az hogy az en Iphoneom is lefagyott idaig ketszer ugy hogy azthittem sose kapcsol be tobbet aztan megbolonditottam ugy hogy egyfolytaban eroltettem hogy kapcsoljon be akkor is ha nem csinalta de egyszer nagynehezen bekapcsolt es frissitettem is azonnal azota nem csinalja

ez nem egy nagy segitseg mert vegul is en se tudom miert csinalta de nemart ha az ajanlott frissiteseket mindig elfogadod

2009. szept. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én nyáron vettem külföldön egy touchot, egy hónap után elromlott, bevittem gariztatni, kicserélték egy tök újra, aztán az, amit adtak egy hét múlva ment tönkre, azt is bevittem, kicserélték egy zsír újra


ha van még rajta gari akkor mindenképpen vidd be és ha jogos a reklamációd, kicserélik es teljesen újra tök ingyen


ha már lejárt a garancia akkor is vidd be, én a budapesti andrássy úti istyle apple márkaszervízt ajánlom és sztem olyan 15 ezerbe fog kerülni max ( asszem kicserélik egy vadiújra, de lehet h csak alakatrészt cserélnek)

2009. okt. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
az enyem is csinalta, kb 4 ora toltes utan ( amit nem is jelzett ) kiirta h akku nagyon alacsony es elindult.
2009. dec. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!