Hogyan kell T-Home Sat TV beltéri egységen keresztül DVD lejátszót használni?

Figyelt kérdés

Múlt héten kötötték be a T-Home Sat TV-t nálunk de előtte sokat néztünk DVD-n filmeket, most viszont pánik van sajnos, mert a szerelők ugyan összerakták a rendszert (DVD lejátszó -> beltéri egység -> tv) viszont gőzünk sincs hogyan kellene nyomkodni bármit is ha DVD-n akarunk filmet nézni, így az egyetlen alternatíva az, hogy mindent szétszedünk és a DVD-t SCART kábellel a TV-hez kötjük.

Szerintem ez rettentően barbár megoldás, miért lenne két SCART aljzat a beltéri egységen, ha nem lehet azon keresztül DVD lejátszón filmet nézni?

Azt sajnos nem kérdeztük meg a T-Home munkatársaitól beszereléskor, hogy végülis ez hogyan működik. Nem írtak róla semmit a mellékelt használati útmutatóban sem. A távirányítón semmilyen átváltásra utaló kapcsoló nincs. Próbáltam kikapcsolni beltérit, készenléti üzemmódba a rendes használati üzemmódról, hátha azért ütközik a két eszköz, de az sem segített.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2013. jan. 25. 22:16
 1/3 anonim ***** válasza:

nekem is sat tv-m van

ilyen lehetőség nincs

két megoldás ugrik most be hirtelen amelyek közül egyik tuti működik:

-szerencsétek van, ha a tv-n 2 scart csatlakozó van, akkor egyszerűen egyik-egyikbe másik-másikba

-ha előbbi nem megoldható akkor olyan kábelt vegyetek ami scart->rca ( [link] )és akkor simán megoldható (dvd-re kössétek az rca-s kábelt)

2013. jan. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ja és a beltérin azért van 2 scart, hogy két tv-n tudd egyszerre nézni u.a a műsort (sztemis hülyeség :'D értelmetlen "extra")
2013. jan. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2013. jan. 26. 22:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!